fbpx

KUIDAS LIITUDA, KLUBI AJALUGU

Täitke ankeet

Kõik Baltic Business Clubi liikmed on aktiivsed ettevõtjad.
Alates 12.2019 saavad Klubi liikmeteks olla ainult aktiivsed ettevõtjad, kelle igakuine käive on teenindussektoris alates 5000 eurost ja tootmissektoris alates 15 000 eurost 

Täitke ankeet siin.

Olge valmis intervjuuks

Me kontrollime põhjalikult iga võimaliku uue liikme tausta.

Klubi liikmed:
– avatud inimesed läbipaistva äritegevusega
– väärtustavad ja hindavad oma sõna
– soovivad oma tegevust ülemaailmselt skaleerida
– rikkaliku elukogemusega inimesed, kes oma kogetut on alati valmis jagama

Tulge esimesele kohtumisele

Klubi tegutseb mitmel eri viisil:

1. Avatud kohtumised. Kuni neli erinevat üritust iga kuu: ärihommikutest konverentside ja äriekskursioonideni.

2. Suletud ärihommikud.

3. Mastermind-formaadis ja foorumsessioonidena toimivad töögrupid

KLUBI AJALUGU

 • TEKKIS IDEE

  Aastal 2011 istusid Ruslan Gogin ja Aleksei Reiman laua taha ja tulid ideele, mis keskenduks tööle väikese ja keskmise suurusega ettevõtetega. Aleksei suutis selle idee edukalt võtta rakenduse alusena alustavatele ettevõtjatele suunatud kursuse loomisel. Programm oli aluseks ideele, mis lansseeriti edukalt 2017. aasta detsembris

 • Business Syndrome

  Koostöös Maria Hensoniga algatati projekt Business Syndrome, mille eesmärgiks on viia läbi ärihommikuid ja -õhtusööke ekspertide – praktikutega. Projektis osalejad said võimaluse kasutada ka oma kaaslastest koosnevat andmebaasi selleks, et leida üles vajalikud kontaktid. Projekti idee tekkis Klubi ärihommikute idee toel. Projekt kestis 2016. aasta maini
 • KLUBI KÄIVITUS

  Detsembris 2017 alustas Klubi koos esimese 11 inimesega. See oli väga edukas meeskond. Kõik kasvasid nii ärilises kui isiklikus plaanis. Jaanuaris 2018 hakkas Klubi uksele koputama aina enam liikmete sõpru
 • ESIMENE SUUR ÜRITUS

  Toimus esimene suur avatud üritus Euroopa hotellis. Enam kui 130 osavõtjat. Klubi koosseis kasvas ürituse järel 60 liikmeni.
 • ESIMENE KRIIS

  Klubi struktuur on aja jooksul läbinud hulgaliselt muutusi, kuna 60 inimese arendamine on midagi hoopis muud kui 10, 20 või isegi 30 inimese arendamine. Kriisi jooksul muudeti Klubi tööstruktuuri. Organiseeriva meeskonna funktsioonid pandi paika ja esimene ametlik organiseeriva meeskonna koosseis moodustati.
 • INSTAGRAMI KONVERENTS

  Koostöös Klubi meeskonnaga korraldati Klubi esimene ärikonverents, teemaks oli Instagram. Selliselt pandi alus IG Tallinn brändile. Samuti tugevdati oluliselt Klubi liikmete brändi sotsiaalmeedias.
 • ÄRIINIMESED JA TEGUDE INIMESED

  Suur ärikonverents „Äriinimesed ja tegude inimesed“. Võtmeesinejateks olid: Eesti siseminister Andres Anvelt, Creative Mobile’i asutaja Vladimir Funtikov, Meerhofi kliiniku asutaja Igor Tkatšenko, Tony Robbinsi plaatinumgrupi coach Maria Kotljarova, ettevõtja Erik Udras.
 • UUS INSTAGRAMI KONVERENTS

  Toimus teine Instagrami konverents. Enam kui 350 osavõtjat. Esinejad: blogimiljonärid, produtsendid ja külalised nii Lätist kui Venemaalt. Konverents oli huvitav selle poolest, et koos sellega korraldati järgmisel päeval Eesti Instagrami konverents, kus kõnelesid Eesti blogijad. Meedia nimetas seda Baltikumi suurimaks sotsiaalmeedia konverentsiks.
 • KLUBI NÕUKOGU

  Klubi on käivitanud Klubi nõukogu, mis on mooduliks, mille abil Klubi liikmed, miljonilise käibega liikmed + kord kuus annavad Klubi liikmetele nõu oma tegevuse skaleerimise kohta.
 • PR-OSAKONNA LOOMINE

  Daniil Kuznetsovi juhtimisel loodi Klubi PR-osakond. Osakonna loomisest saati on Klubi liikmed saanud tänu selle toele anda meediale rohkem kui 40 intervjuud.
 • KLUBI SÜNNIPÄEV

  Klubi tähistas oma sünnipäeva meeldejäävalt No99-s. Üritust kajastati pressis. Video ürituselt.
 • EESTI KLUBI KÄIVITAMINE

  KoostöösIndrek Põldveega käivitasime Eesti äriklubi.
 • Baltic Business Forum

  Soovisime luua konverentsile „Äriinimesed ja tegude inimesed“ uue brändi. Konverents sai omale uue nime ja mastaabi. Baltic Business Forum on saanud suurimaks venekeelseks ärifoorumiks Baltikumis. Müüdud 384 piletit, neist 40 teiste riikide residentidele. Kõnelejateks Eesti peaminister Jüri Ratas, Sergei Panfilov, Aleksei Voronin, Jevgeni Kopõlkov, Alina Ter-Akopova. Foorumit võõrustas telesaatejuht Konstantin Bõšev. Meedia kajastas foorumit väga positiivselt.
 • AKTIIVSUS

  Lisaks suurtele üritustele toimus aastal 2018 enam kui 40 ärihommikut ja muud äriüritust.
 • 2019 - KVALITATIIVNE KASV

  See on Klubi jaoks olnud olulisemaid aastaid. Oleme viinud läbi äriekskursioonid suurtesse ettevõtetesse: Swedbank, Transferwise, Google, Mail.ru. Seejuures oleme klubi ametlikul ärihommikul võõrustanud ka peaministrit. Klubi käivitas ja testis oma heategevusprojekti „Pärand“. Sankt Peterburgis toimusid sõbralikud kohtumised sealsete äriklubidega. Klubi võttis tarvitusele täiendava tööformaadi, foorumi formaadi

KONTAKT

+372 58 53 6211

Tallinn

Eesti

Copyright klubklub © 2019