fbpx


Baltic Business Club

Äriklubi Eestis ja Baltikumis

Tallinn

Eesti

youtube (1)

Teie kasv on meie jaoks oluline.


MIS ON MEIE KLUBI

Klubi liikme portree:

– keskmine käive kuni miljon eurot;
– keskmine vanus 33 aastat;
– keskmine ärikogemus 8 aastat;
– keskmine töötajate arv ettevõttes on 8.

Baltic Business Club ei ole kõigest ettevõtjate ühing, see on tõeline kogukond aktiivselt Eestis väikese ja keskmise suurusega ettevõtete tegevusesse panustavatest inimestest. Klubi on terve ökosüsteem, mille ainus eesmärk on selle liikmete kasvu toetada.

Aasta jooksul on Klubi viinud läbi enam kui 100 äriüritust:

– konverentsid;
– ärihommikud valitsusega; äriekskursioonid;
– ärireisid välismaale;

– kontakt ekspertidega jne

Meie Klubi liikmed on kohalikule ja välismaa meediale andnud enam kui 50 intervjuud.

ÄRIHOMMIK

"Эффективное управление персоналом"

 

Бизнес-завтрак “Эффективное управление персоналом” с Сергеем Панфиловым будет полезен для предпринимателей и руководителей отдела кадров, которые хотят наладить работу в команде сотрудников и увеличить ее эффективность.


 12.03.2020

Hilton, Tallinn

ÄRITUUR

ELBRUS
12.03 - 15.03.2020

Me soovite Teid kutsuda osa saama #BusinessSummit – unikaalne võimalus Euroopa kõrgeima tipu Elbruse jalamil ettevõtjatega võrgustada.

Kõigest 20 osalejat. Nende seas eksperdid nagu

Mihhail Kušment. 

HOFF kaasasutaja

X5 Retail Groupi nõukogu liige

 

Deniss Kutergin.

YouDo asutaja ja tegevjuht.

YouDo on Forbesi andmetel runeti 20 kõige väärtuslikuma ettevõtte seas

 

Aleksei Panferov. 

Sovkombanki juhatuse aseesimees.

New Russia Growth (NRG) juhtivpartner – erakapitalil põhinev investeerimisettevõte, millel on varasid 500 milj $. Mitmekordne Ironman.

Ja teised 

 


 12.03.2020 – 15.03.2020

Elbrus

ÄRITUUR

SILICON VALLEY
21.03 - 30.03.2020

Silicon Valley on ettevõtjate meka. Sellel reisil avastame Ameerika rikkaimat osariiki ja maailma rikkamaid linnasid. Silicon Valley on koht, kus maailma kõige rikkamad ettevõtjad elavad ja töötavad. Lisaks sellele, et külastame maailma kõige kirkama äritegevuse kodu, teevad reisi eriliseks need inimesed, kes reisivad koos meiega.


 21.03.2020 – 30.03.2020

Palo Alto, SA, USA

KONVERENTS

instaday skolkovo
10.04.2020

SRÜ suurim Instagrami konverents. Esinevad valdkonna eksperdid, enam kui miljoni jälgijaga blogijad ning räägitakse sotsiaalmeedia uusimatest tehnoloogiatest. Konverents toimub Moskva parimas kohas, SKOLKOVOS.

 10.04.2020

Skolkovo, Moskva

ÄRITUUR

Santiago
26.04.2020 - 9.05.2020

12 päeva jooksul külastame kaht riiki, käime Portugalis ja Hispaanias. Jalgsi käime läbi Hispaania Galiitsia iidsetest rooma linnadest. Miks jalgsi? Camino rada või ka Püha Jüri rada on tee, mis palverändurid Hispaania linnas Santiago de Compostela paikneva apostel Jakobi hauakohani juhatab.


 26.04.2020 – 9.05.2020

Santiago, Portugal

ÄRITUUR

BALI 21.12.2020 - 10.01.2021

Sõidame Balile. Puhkame, laeme akusid, ergastume või lihtsalt naudime talve heas seltskonnas.

Meie seltskonnas on ettevõtjaid; tehaste, autosalongide omanikke; ärikogukondade rajajaid. Me oleme väga aktiivsed inimesed. Seepärast on meie villal ka suur bassein. Ookean on kõigest kiviga visata. Muidugi, nende jaoks, kes soovivad päikesetõusu võtta vastu villa sissepääsu juures, kalda äärel, maksab see kahe skuutri hinna. Me reisime Balile siiski ka selleks, et oma äri distantsilt juhtida. Seetõttu tegeleme kindlasti oluliselt ka tööga ja loome päevasel ajal töise atmosfääri. Seepärast on see reis suunatud eelkõige neile, kes soovivad tantsimise asemel töötada (kuigi nädalalõpul ei välista üks teist).


 21.12.2020 – 10.01.2021

Bali

TOIMUNUD SÜNDMUSED

ÄRIHOMMIK

"как построить бизнес в америке"

 

Бизнес-завтрак “Как построить бизнес в Америке” для предпринимателей и менеджеров компаний, которые заинтересованы в расширении своего бизнеса в Америку, а также для тех, кто хочет научиться лучше понимать своих Американских партнеров или найти к ним правильный подход.

 


 27.02.2020

Hilton, Tallinn

ÄRIEKSKURSIOON

MAGNETIC MRO

MagneticMRO on Eesti suurim tsiviillennundusettevõte. Ekskursiooni käigus saame teada järgneva kohta: nende protsessid, suured kontrollid, kliendid, tegevusega seotud riskid. Samuti saame külastada ka nende angaare.

 21.02.2020

Magnetic MRO


ÄRIHOMMIK

SEO TEEMAL

See hommikusöök viiakse läbi master-classi formaadis sarnaselt üritustega, mis toimuvad ettevõtetele nagu Danske Bank, Kaup24 jne. Osavõtjate hulk on piiratud selleks, et oleks võimalik iga ettevõtmisega eraldi tegeleda. Kõneleja: agentuuri Optimeeri (optimeeri.ee) asutaja Ruslan Gogin.

05.12.2019

Hilton, Tallinn

ÄRITUUR

KÜPROS 16.02 - 23.02.2020

Reisil tegeleme nii äri, spordi, reisimise kui hingeliste vestlustega. Kõige olulisemalt – on suvi. Samuti ei ole keegi tühistanud oma töökohustusi – Küpros on EL-i liikmesriik ja seal on ka kiire internet. Kaugtöö on vägagi võimalik (reisi programm võimaldab seda).

7 päeva, äri, kasulikud kontaktid ja suvi.


 16.02.2020 – 23.02.2020

Küpros

ÄRIHOMMIK

"STRESSITALUVUS"

Ärihommik „Stressitaluvus“ ettevõtjatele ja ettevõtete juhtidele, kes on olukordades ja / või stressi all, mis muudavad informeeritud otsuste tegemise ja enesekindla tegutsemise raskeks


03.01.2020

 Hilton, Tallinn

UUE AASTA JOOKS

Neile, kes soovivad uut aastat alustada väikese võiduga. 10km jooks kell 10 hommikul tugeva meelega inimestega.

Aktsioon on olemuselt juba rahvusvaheline, sel korral joostakse 1. jaanuari hommikul kell 10 Eestis, Venemaal ja Balil.

01.01.2020

Eesti, Tallinn

KLUBI SÜNNIPÄEV

See on püha neile, kes töötavad mõnikord kuni 20 tundi päevas õlg õla kõrval ja on viimased, kellele palka makstakse. Tere tulemast ettevõtjate uue aasta peole ja Baltic Business Clubi sünnipäevale!

Sellel üritusel kohtute lisaks ettevõtjatele nii kultuuritegelaste kui artistidega, samuti ärikülalistega naaberriikidest: Läti, Leedu, Venemaa, Valgevene. Muidugi eraldatakse ürituse ajal laud Klubi üritustel esinenud kõnelejatele.

5.12.2019

URBAN BAR

MEIE LIIKMED

oleinik

Aleksei Oleinik

Meerhof MT
Meerhof MTI Dental Academy kaasomanik ja asutaja.

henson

Roman Henson

Ilukliinik vipMedicum
Kaasomanik Ilukliinik vipMedicum

mets

Inna Mets

Euroapteek
Peadirektor Euroapteek

panfilov-270x270

Sergei Panfilov

Creative Mobile
Kaasomanik Creative Mobile

KELLE JAOKS

timer

AINULT ÄRI

Me töötame ainult koos ettevõtetega. Sissepääsukriteeriumiteks on teenindussektoris 5000-eurone igakuine käive, tootmissektoris 15 000-eurone igakuine käive.

strategy

KES OTSIB UUSI IDEID

Vajate uusi ideid? Klubi formaat muudab võimalikuks täielikult praktilised kohtumised, mis on suunatud hetkeprobleemide lahendamisele.

lightbulb

KES SOOVIB KOGEMUSI SAADA

Me väärtustame aega. Garanteerige selle, et Klubi keskendub kogemustele ja ideedele. Me oleme valmis neid jagama.

organization

KES LIHTSALT MÕISTAB

Iga ettevõtte kasv tänapäeval sõltub seda ümbritsevast keskkonnast. Klubi on ideaalne võimalus sarnaselt mõtlevate inimeste leidmiseks.

KONTAKT

+372 58 53 6211

Tallinn

Eesti

Copyright klubklub © 2019