fbpx

KUIDAS KLUBI TOIMIB

Baltic Business Club ei ole kõigest ettevõtjate ühing, see on tõeline kogukond aktiivselt Eestis väikese ja keskmise suurusega ettevõtete tegevusesse panustavatest inimestest. Klubi on terve ökosüsteem, mille ainus eesmärk on selle liikmete kasvu toetada. Mida Klubi pakub?

PIDEV MOTIVATSIOON

Klubis näete oma silmaga igapäevast edu ja raskuste ületamist. Kõik Klubi liikmed soovivad saavutada eesmärki ja see on tõeliselt motiveeriv. Teiste igapäevased saavutused, kuid ka Klubi liikmete seatavad ambitsioonikad eesmärgid sunnivad pidevalt edu poole püüdlema ja motiveerivad iseenda jaoks latti kõrgemale seadma.

01

02

DISTSIPLIIN

Klubi distsiplineerib, tarvilik on aruandlus. Väga raske on vaielda, kui numbrid on pandud sinu ette. Statistika ei võta arvesse emotsioone, halba õnne ega muid vabandusi. Keegi ei soovi esitleda mittemeelitavat statistikat ega aruannet, see distsiplineerib, õpetab oma sõna pidama ja samuti motiveerib rohkem saavutama.

TEADMISED

Klubile on võimalik küsimus küsida ükskõik mis eesmärgil (kontaktide, tõlkijate, ostjate otsimine), vastus saabub keskmiselt 3 minutiga! Iga nädal toimuvad erinevate kõnelejate esinemisel ärihommikud. Seminarid toimuvad iga kuu ja nendega seoses antakse ka ülesanded. Teemad on väga erinevad, igal Klubi liikmel on kasulikke kogemusi ja nõuandeid, mida rakendada. Klubis on erinevates valdkondades tegutsevaid ettevõtjaid – turundajad, müüjad, oraatorid, elektrikud, tõlkijad jpm. Igaüks neist on oma valdkonna professionaal ja valmis jagama oma teemaga seotud teadmisi.

03

04

ABI

Klubis valitseb koostöö ja vastastikuse abistamise atmosfäär, igaüks on valmis teisi aitama. Nad aitavad luua äriplaani, mõista oma soove ja määrata õiged eesmärgid. Meil ei ole isegi tarvis rääkida kriisidest, kus abi on saada kui taevamannat. Võite olla kindel, et teie kamraadid tulevad alati appi, ükskõik millise olukorraga ka tegemist poleks.

PROFESSIONAALNE ANALÜÜTIKA

Numbrid ei valeta kunagi. Oma äri detailse analüüsi järel mõistavad paljud seda, et liiguvad täiesti vales suunas. Alati on võimalik (ja vajalik!) küsida tagasiside oma murele, näiteks uurida saidi kasutusmugavuse, töötajatega suhtlemise mudeli, ärimudeli kohta.

05

06

UUS ELUETAPP

Enamike jaoks on Klubiga liitumine uus, kiirema tempoga, keerukam ja samal ajal uskumatult huvitav eluetapp. Sündmused, kohtumised, kamraadidega võitude ja kaotuste jagamine. Elu muutub mitu korda kiiremaks ja täitub paljude sündmustega.

RAHVUSVAHELINE TASE

Tihti vahetame kontakte ja kogemusi rahvusvaheliste ettevõtete esindajatega. Tänapäeval on see täiesti asendamatu. Klubi annab sulle võimaluse uurida paljude ettevõtete sisemisi tööprotseduure ja luua nende ettevõtetega isiklik kontakt.

07

08

UUED KÕRGUSED

Endalegi teadmata „nakatute“ paljude edukate inimeste harjumustega. Veedate rohkem aega tööl, jõusaalis ja arendavat kirjandust lugedes. Muutute enesekindlamaks ja inimesed jõuavad ise teieni.

UUED EDULOOD

Olles vallutanud ühe tipu, ei saa seal peatuda. Alati leidub uusi vallutusi, uusi eesmärke ja uusi saavutusi. Klubis tekkinud sõprade abi ja toetusega suudate vallutada ühe tipu järel teise. Me puudutasime seda teemat põgusalt ennegi, kuid seda tasub ka siinkohal mainida – uued tutvused ja hea sõna levimine aitavad teil leida uusi kliente, müüjaid ja vahel isegi ostjaid. Klubi jagab ka oma turundusega seotud kogemust, aitamaks tuvastada kõige tulutoovamad strateegiad ja olulisemad kaasused.

09

KONTAKT

+372 58 53 6211

Tallinn

Eesti

Copyright klubklub © 2019